ᐉ Дерев'яні будинки з бруса під ключ — 15 років будуємо недорогі будинки з бруса • ціни на дерев'яні будинки з бруса ≡ Київ і Львів
Деревбуд
UA 82000 Львовская область , Старый Самбор ул. Промышленная,1
derevbud@ukr.net
+38 (067) 679-06-79
+38 (067) 341-40-81

Будівництво дерев’яних будинків з бруса

Фото00053

ПРОЕКТ D-19

зі знижкою  20000 грн

Деревянные дома со скидкой

ПРОЕКТ D-21

зі знижкою 30000 грн

Скидка на дом 30000грн

ПРОЕКТ D-13

зі знижкою 30000 грн

Популярні проекти

профилированный брус

Будики з профільованого брусу.

Дерев’яний будинок з профільованого брусу – ідеальний вібір на ринку Украини для  круглорічного проживання. Перевагою профільованого брусу є екологічність (тобто відсутність клею) та широкий повздовжній паз.

проекты домов из профилированного бруса

Типові проекти  будинків из профільованого брусу.

Ми підготували каталог проектів   за якими можна будувати будинки із профільованого брусу. Біля кожного проекту вказана ціна  його будівництва . Також пропонуємо дізнатись що впливає на ціну   будинків з профільованого брусу.

Технологии строительства деревянных домов из профилированного бруса

Як ми будуємо будинки з профільованого брусу.

Будівництво дерев’яних будинків з профільованого бруса – улюблена технологія нашої компанії. Ми використовуємо спеціальний профіль товщиною до 24 сантиметрів, утеплювач ПСУЛ та пружинні вузли …

строительство домов из дикого сруба

Дикий зруб

«Дикий» зруб є найдавнішим способом будівництва дерев’яного будинку. Однак він настільки самодостатній і бездоганний, що є актуальним і по сьогоднішній день. Незважаючи на те, що науково-технічний прогрес дав людству можливість створювати матеріали з особливими, часом унікальними властивостями, люди все-таки віддають перевагу будинкам з натуральних матеріалів. Саме дикий зруб є найяскравішим представником в цьому виді будівництва. Він гармонійно вписується в природне середовище, і не тільки завдяки своєму зовнішньому вигляду, але і з точки зору екологічності та чистоти.

Проекты деревянных домов из дикого сруба

Проекти будинків з дикого зрубу.

Клієнтам які хочуть побудувати будинок з дикого зрубу ми рекомендуємо замовити у нас безкоштовно індивідуальний проект. Хоча ми можемо переробити під дикий зруб будь-який проект, який вам сподобався.

Технология строительства деревянных домов из дикого сруба

Будівництво з дикого зрубу.

При будівництві дерев’яних будинків з дикого зрубу ми використовуємо пружинні вузли, канадську чашку і брус з максимальним діаметром до 60 сантиметрів.

Деревянный дом из оцилиндрованного бревна

Деревяні будинки з оциліндрованого брусу.

Якщо Ви вирішили будувати будинок оциліндрованих колод, то окрему увагу варто приділити теплоізоляції. В цілому, дерев’яний будинок відмінно тримає тепло взимку і не випускає прохолоду влітку, його конструкція дозволяє будинку «дихати» і не впливати на температурний режим. Однак є одне слабке місце.

Проекты деревянных домов из оцилиндрованного бревна

 Проекти дерев’яних будинків з оциліндрованих колод.

У нашому каталозі будинків з оциліндрованого колоди є безліч проектів з оциліндрованих колод на будь-який смак. Актуальна ціна вказана біля кожного проекту. Стандартну комплектацію дивіться на цій сторінці.

Строительство деревянных домов из оцилиндрованного бревна

Технологія будівництва  будинків з оциліндрованого брусу

Ми використовуємо оциліндровану колоду з максимальним діаметром 24 сантиметри, пружинний вузол і ПСУЛ. При будівництві дерев’яного будинку з оциліндрованих колод також можна використовувати канадську чашку.

Деревянные дома из клееного бруса

Будинки з клеєного брусу.

Дерев’яний будинок з клеєного бруса – найдорожчий вид будівництва дерев’яних будинків. Має ряд переваг по щільності прилягання вінців і теплоізоляційними властивостями, але менш екологічний в порівнянні з цілісним профільованим брусом для дерев’яних будинків.

Проекты деревянных домов из клееного бруса

 Проекти дерев’яних будинків з клеєного брусу

Для будівництва будинку з клеєного брусу підійдуть любі проекти з нашого каталогу для будинків з профільованого брусу, при цьому зовнішній вигляд готового будинку відрізнятися не буде.

Строительство деревянных домов из клееного бруса

Технологии строительства деревянных домов из клееного бруса.

Клееный брус отличается от профилированного только наличием клея . Поэтому технология строительства дома из клееного бруса такая же .

У дерев’яних будинках через стіни і торці постійно відбувається повітрообмін. Навіть при закритих вікнах повітря в будинку з брусу буде завжди свіжим і наповненим ароматом дерева. Зруби не потребують кондиціонерів.  Протягом дня більше 30% повітря в дерев’яному будинку змінюється через стіни. Якісний дерев’яний будинок самостійно підтримує оптимальну вологість, кисневий баланс і розподіляє тепло, створюючи комфортні умови для життя.

Саме тому в дерев’яному будинку взимку затишно і тепло, а влітку панує приємна прохолода. Кожному, хто хоч раз ночував в зрубі, знайоме відчуття легкості при пробудженні. Відомо також, що для повноцінного відновлюючого сну в дерев’яному будинку потрібно на кілька годин менше, ніж в цегляному або панельному.