Терасна дошка Gamrat WPC
Деревбуд
UA 82000 Львовская область , Старый Самбор ул. Промышленная,1
derevbud@ukr.net
+38 (067) 679-06-79
+38 (067) 341-40-81
terrasnaja_doska_gamrat

Терасна дошка Gamrat WPC

 

Терасна дошка Gamrat WPC, виготовлена ​​з деревного композиту, ідеально підходить в якості будівельного матеріалу для облаштування терас, мостів, балконів, набережних або басейнів.

Завдяки поєднанню деревної муки з ПВХ створюється матеріал із зовнішнім виглядом дерева і не має недоліків. Терасна дошка Gamrat абсолютно безпечна і екологічна, відповідає всім нормам і правилам щодо захисту навколишнього середовища і на 100% підлягає вторинній переробці. Спільна екструзія матеріалу, тобто його двошаровий матеріал, гарантує стабільність кольору протягом тривалого часу.

Особливості композитної дошки Gamrat

Терасна дошка Gamrat з деревного композиту відрізняється механічною міцністю і стійкыстю до високих і низьких температур, не гниє, не деформується і не має осколків, а головне не потрібно фарбувати. Дошка від Гамрат володіє дуже високими протискользкими властивостями, і стійка до  плям і жирів.

Обслуговування терасної дошки Gamrat.

Дошка Gamrat не вимагає  обслуговування – вона не постраждає від снігу, дощу чи сонця. Завдяки цим властивостям протягом багатьох років можна насолоджуватися незмінністю форми і естетики  тераси.

Наша компанія займається монтажем терасної дошки Gamrat по всій території України.

Детальніше про терасної дошці Gamrat можна дізнатися на сайті gamrat.com.ua