Деревбуд
UA 82000 Львовская область , Старый Самбор ул. Промышленная,1
derevbud@ukr.net
+38 (067) 679-06-79
+38 (067) 341-40-81
+38 (067) 679-06-79
+38 (097) 802-53-10
+38 (050) 492-46-24
+38 (097) 054-15-45
+38 (067) 569-98-88
псул в деревянном доме

Ущільнююча стрічка – псул в дерев’яних будівлях

Заздалегідь стисла ущільнююча стрічка, псул – це сучасний багатофункціональний монтажний матеріал, успішно вживаний при виконанні різних будівельних робіт. В якості міжвінцевого ущільнювача при будівництві дерев’яних будинків псул вперше стали застосовувати зарубіжні компанії, що спеціалізуються на зведенні дерев’яних будинків з масивного і клеєного профільованого брусу (зокрема фінські виробники дерев’яних будинків Rovaniemi, Kontio). З часом ми перейняли позитивний досвід іноземних колег.

ПСУЛ є пінополіуретановою стрічкою, просоченою спеціальним складом з модифікованого акрилу. Акрилове просочення значно покращує характеристики поліуретанових ущільнювачів, збільшуючи їх стійкість до зносу. Поміщена в паз профільованого бруса стрічка самостійно розширюється, тим самим повністю заповнюючи усі проміжки і забезпечуючи надійний захист шва від усіх несприятливих кліматичних змін. В такому процесі, як сучасне будівництво дерев’яних будинків представлена стрічка застосовується на практиці постійно.

Слід зазначити, що існує думка, що ущільнююча стрічка – це звичайна поролонова стрічка. Насправді це не так – технологія виготовлення представленої стрічки  істотно складніша, ніж звичайної поролонової, чим і пояснюються видатні властивості цього матеріалу. Основні переваги використання стрічки в якості міжвінцевого ущільнювача:

  • висока паропроникність;
  • забезпечується вихід водяної пари із стіни, будинок вільно “дихає”;
  • низька водопроникність – надійно захищає зруб від проливного дощу;
  •  саморозширення – стрічка здатна до п’ятикратного збільшення товщини відносно початкового розміру;
  • стійкість до старіння і дії кліматичних чинників;
  • сумісність з усіма видами будівельних матеріалів.

Стрічка випускається різними типорозмірами, поставляється на будівництво в стислому виді, скручена в компактні ролики. При монтажі стінного комплекту з профільованого бруса псул зазвичай укладають в 2 ряди в крайні пази згори бруса. Крім того, ленту також укладають в місця з’єднання бруса – чашки.